Sertifikalar

14 oz karton bardak

PLA kaplı kağıttan üretilmiş olup % 100 kompostlaştırılabilir. Bu bardakları yapmak için kullanılan kağıt FSC ™ (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Baskılarda su bazlı boya kullanılmaktadır.

Teknik Bilgiler  

14 Oz Karton Bardak

DesenÖzel / Standart
Dolu Hacim
Ağız Çapı ( A )90 mm
Taban Çapı ( B )58 mm
Yükseklik ( C )108 mm
BaskıFlexo 4 renk
Paket içi Adet50 ad
Koli İçi Adet1000 ad
Koli Ölçüsü460*370*520 mm

14 oz karton bardak

Sıcak ve soğuk içecekler için tasarlanmış üründür. 14 oz kağıt bardak, yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır. 14 oz standart desenli karton bardak veya 4 renk flexo baskılı 14 oz katon bardak sıcak ve soğuk içecekler için tasarlanmış olup kullanışlı ve pratiktir.

İçeriğinde kullanılan 1.sınıf kağıt ham madde sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz. Görünmez nem bariyeri sayesinde içeceklerin yoğunlaşmasını engeller. İçinde barındırdığı madde suyu ve likiti itici özelliğindedir

Sızdırmazlık ve koku yapma riski yoktur. Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur. Enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır.

Genellikle sıcak içecek tüketimine (çay, kahve, espresso, cappuccino, latte. vs.) uygun olup, soğuk içecekler içinde kullanılabilir.