Sertifikalar

12 oz karton bardak

PLA kaplı kağıttan üretilmiş olup % 100 kompostlaştırılabilir. Bu bardakları yapmak için kullanılan kağıt FSC ™ (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Baskılarda su bazlı boya kullanılmaktadır.

Teknik Bilgiler  

12 Oz Karton Bardak

ÖzelliklerÖzel / Standart
Dolu Hacim
Ağız Çapı ( A )80 mm
Taban Çapı ( B )51 mm
Yükseklik ( C )117 mm
BaskıFlexo 4 renk
Paket içi Adet100 ad
Koli İçi Adet2000 ad
Koli Ölçüsü410*330*770 mm

12 oz karton bardak

Sıcak ve soğuk içecekler için tasarlanmış üründür. Yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır. 12 oz karton bardak sıcak ve soğuk içecekler için tasarlanmış olup kullanışlı ve pratiktir. Flexo baskı teknolojisiyle üretilir.

12 oz karton bardak İçeriğinde kullanılan 1.sınıf kağıt ham madde sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz. Görünmez nem bariyeri sayesinde içeceklerin yoğunlaşmasını engeller. İçinde barındırdığı madde suyu ve likiti itici özelliğindedir

Sızdırmazlık ve koku yapma riski yoktur. Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur. Enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır.

12 oz karton bardak başlıca sıcak içecek tüketimine (çay, kahve, espresso, cappuccino, latte. vs.) uygun olup, soğuk içecekler içinde kullanılabilir.

Birçok dünya ülkesi gibi ülkemizde takeaway yani kullan ve at ürünler alışkanlık haline gelmiştir. 14 oz Karton bardak yardımcı ürünleri olan tahta karıştırıcı, plastik kapak, plastik karıştırıcı ve bardak tutucu (sleve’ler) çok tüketilmektedir. Karton bardaklar yer tasarrufu sağlayan yapısı ile depolama alanlarını fazla işgal etmez.